BİLGİ İSTEK FORMU

Neden Jupicar?

Sınırsız Kullanıcı

Sınırsız Kullanıcı


Web tabanlı olduğundan kullanıcı limiti yoktur. Oto Kiralama Yazılımınıza İstediğiniz kadar kullanıcı bağlanabilir. Internet üzerinden şubelerinizin ve bayilerinizin kullanımına ücretsiz olarak açabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu

Bulut Tabanlı Yazılım


Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarınıza herhangi bir ek yazılım veya donanım kurmanıza gerek yoktur.

Kullanıcı Dostu

Etkin Erişim Kontrolü


Sadece sizin erişmesini istediğiniz kişiler Araç Kiralama Sisteminize ve içeriğine erişebilir. Oto Kiralama Programı ve Rent A Car Sitesinin Kontrolü Sizde!

Kullandıkça Öde

Kullandıkça Öde


Yazılımı kullandığınız süre boyunca ödeme yapar, sadece kullandığınız kadarını ödersiniz. Bilişim masraflarıyla boğuşmadan, sistemi hızlıca kullanıma alıp bir an önce değer üretirsiniz.

Kullanıcı Dostu

Otomatik Yazılım Güncellemeleri


Yazılım güncellemeleri, kanun değişikliklerine uygun program geliştirmeleri, otomatik olarak yapılmaktadır. Araç Kiralama Yazılımınız her zaman günceldir.

Kullanıcı Dostu

Hepsi Bir Arada


En küçük paketten başlayarak, Rent a Car Yazılımınız, Mobil uyumlu ve Entegre Web Siteniz ile Mobil Uygulamalarınızın hepsi bir arada.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı Dostu


JupiCar, kolay rent a car programınızı yol haritasını adım adım izleyerek ya da kısa bir eğitimle hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu

Kusursuz Uyum


Araç Kiralama Programı, Web Sitesi, Tahsilatlar, Satış Sonrası Hizmetler ve diğerleri ayrı uygulamalar değil, araç kiralama işinin farklı yönleridir. JupiCar ile veriyi bir kere girer, her yerden kullanırsınız.

Kullanıcı Dostu

Her Zaman Yanınızda


Tüm isteklerinize hızla cevap veriyor, kurumsal destek sunuyoruz. Kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Araç Kiralama Otomasyonunuza Destek Dahil!

Ücretsiz Deneyin