BİLGİ İSTEK FORMU

Rent A Car Sistemi - Sık Sorulan Sorular

Başlamadan Önce...

JupiCar, Web tabanlı ve Mobil uyumlu Araç Kiralama Yazılımı ve entegre Rent A Car sitesidir. 1986 yılından beri araç kiralama sektöründe deneyim sahibi olan NARYAZ tarafından geliştirilmiştir.

JupiCar, kullanıcılarının kişisel verilerini, gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır. Sitemiz, kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya değiştirilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir.

NARYAZ'ın 1986 yılından beri sahip olduğu deneyim ve saygınlığın sonucu olarak bir çok araç kiralama firması gibi siz de JupiCar'ı güvenle kullanıp, kiralamalarınıza hız kazandırabilirsiniz!

JupiCar'a girilen veriler Web'de (bulut sunucular) tutulur. Bilgi saklama açısından güvenilirdir. Bu verilere istenilen zaman veya yerden bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon ile internet erişimi olduğu sürece rahatça ulaşılabilir.

JupiCar Web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. JupiCar hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. JupiCar'a girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Hayır. JupiCar bulut tabanlı ve kullandıkça ödediğiniz bir hizmettir, herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmez. Sadece kullanacağınız bilgisayar ya da cep telefonunuzun internet bağlantınızın olması yeterlidir.

Ana sayfada yer alan 'ÜCRETSİZ DENEYİN' butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ücretsiz deneme süreniz sırasında veya sonrasında satın almaya karar verirseniz 'SATINALMA SAYFASI'ndan 1 yıllık, 2 yıllık ve 3 yıllık paketlerimizden birini seçip JupiCar kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

JupiCar herhangi bir internet kullanıcısının yol haritasını izeleyerek rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basit olduğundan herhangi bir eğitim gerektirmez. Ancak gereksinim duymanız durumunda uzaktan erişim ile 2 saatlik ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Şu anda Türkçe, İngilizce ve Almanca dilleri mevcuttur. İstenirse Google Çeviri API'si yardımı ile istediğiniz dile tercüme edilebilir.

JupiCar'ın Özellikleri

JupiCar'ın, KABİS sistemine entegrasyonu vardır. Ancak KABİS uygulaması zaman zaman değişiklik göstermekte ve bağlantı sırasında KABİS tarafında kesintiler olabilmektedir.

KABİS sistemine aktarılan verinin doğruluğu kullanıcının sorumluğundadır. JupiCar, bu hizmeti kullanıcıya kolaylık olması amacıyla vermektedir.

Bu hizmetin verilmesi sırasında oluşabilecek sonuçlardan ve/veya bu hizmete dayanılarak alınan kararlardan, yapılan işlerden doğrudan veya dolaylı oluşabilecek maddi, manevi, hukuki ve mali sonuçlardan, bu nedenle oluşabilecek kazanç ve kayıplardan  sorumlu tutulamaz.

Belirtilen araç sayısı, sadece aktif statüdeki araçların toplam sayısıdır. Diğer bir ifadeyle; kirada, boşta, personelin kullanımda ya da transferde olan, filonuzda aktif olarak bulunan araçların toplamıdır. Hurdaya çıkan (pert olan), satılan ve filodan çıkan pasif araçları içermez. Pasif araçlar arşiv olarak saklanabilir.

Araç sayınız artması durumunda, bir üst pakete geçerek yazılımı kullanmaya devam edebilirsiniz. Araç sayısının arttırıldığı tarih yeni dönem başlangıç tarihi olarak kabul edilir. Henüz kullanım süreniz bitmemişse, yeni dönem için kullanım süreniz dikkate alınarak fark faturası düzenlenir.

JupiCar Web tabanlı olduğundan kullanıcı limiti yoktur. İstediğiniz kadar kullanıcı bağlanabilir. Internet üzerinden şubelerinizin ve bayilerinizin kullanımına ücretsiz olarak açabilirsiniz.

Responsive (duyarlı) tasarım, kullanıcının girdiği ekran boyutlarına uyumlu olan Web tasarımlarıdır. Yani siz tablet, telefon veya bilgisayardan girdiğinizde, büyütme veya küçültme yapmadan ekranlar görüntüleri otomatik olarak o cihaza uyumlu hale gelir.

Mobil uyumluluk, içeriğini sunduğunuz web sitesinin ziyaretçilerinizin kullandığı cihazla göstermiş olduğu uyumluluktur. Site içerisindeki yazıların, resimlerin ve görsel düzenin tamamen kullanılan akıllı cihazların ekranı ile birebir aynı oranda olmasıdır.

Google, 21 Nisan 2015 tarihinde yeni bir algoritma ile mobil uyumlu web sitelerini üst sıralara taşıyacağını duyurmuştur. Girilen anahtar kelimeler mobil destekli sitelerde daha fazla üst sıralara çıkacak ve mobil uyumlu olmayan siteler daha alt sıralarda olacağından sitenizin Mobil Uyumlu olması çok önemlidir.

JupiCar'ın Rent A Car programı, tıpkı JupiCar'ın Web sitesi gibi mobil uyumludur. Bu nedenle ayrı bir mobil uygulamaya gerek duymadan tüm mobil ortamlarda siz ve müşterileriniz JupiCar'ı rahatça kullanabilirler. İstek durumunda iOS ve Android mobil uygulama yazılabilir.

Güvenlik

Verileriniz kişisel bilgisayarınız ya da sunucunuz yerine, Türkiye'nin önde gelen kurumsal firmalarına üst düzey bulut bilişim hizmetleri veren TELETEK'in, yüksek güvenlik standartları ile yönetilen veri merkezindeki sunucularımızda depolanmaktadır. Bu sayede verileriniz siber saldırılar gibi dış etkilere ve sistemsel çökmelere karşı üst düzey güvenlik önlemleriyle korunmaktadır. Ayrıca her gün yapılan yedeklemelerle herhangi olumsuz bir duruma karşı önlem alınmaktadır.

Verilerinizi her zaman Excel formatında alabilirsiniz.

Kredi kartı verisinin saklanması yasalar ile belirtilen durum ve koşullara bağlıdır. Bunun için Sanal POS hizmeti sağlayan dış hizmet sağlayıcılardan hizmet alarak, kredi kartı bilgilerini bu sistemlerde saklayabilirsiniz.

Destek

Müşteri Hizmetleri ekibimiz JupiCar kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. jupicar@jupicar.com adresine e-posta göndererek ya da hafta içi 09.30 - 17.00 arası +90-216-4 555 627 no'lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin